Bratislava - Adventní Bratislava a zážitkové termální lázně v Györunas_tip: Zpříjemněte si předvánoční čas návštěvou adventních trhů v Bratislavě a relaxací v termálních lázních v Györu. Kromě termálních jsou zde i zážitkové bazény se skluzavkami, kanál s divokou vodou a mnoho dalších atrakcí.

Doprava: autokarem

Nástupní místa: Trasa M - Praha, Poděbrady - dálnice Trasa S - Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy (-150), Brno (- 200) Trasa Q - Trutnov (+ 180) , Hostinné (+300), Dvůr Králové nad Labem (+250), Hořice (+200), Úpice (+250), Červený Kostelec (+250), Náchod (+300), Jaroměř (+150)

Ubytování: hotel

hotel *** v centru Györu.

Program zájezdu

1. den: Ráno odjezd (Praha, HK 6:30, PCE 7:00, Brno 9:30) do Bratislavy. Prohlídka památek v historickém Starém městě s průvodcem, projdeme Michalskou bránou, kolem katedrály sv. Martina až na Bratislavský hrad, který je symbolem města. V individuálním volnu návštěva adventních trhů, kde můžete nakoupit kromě tradičních specialit - stačí pouze jmenovat klobásky, sýry, med, také výrobky z včelího vosku, keramiky a proutí. Odpoledne přejezd do maďarského Györu, který patří mezi největší a historicky nejvýznamnější města celého Maďarska. Úzké uličky s tradičními domy zdobenými zajímavými balkony vás dovedou na středověké náměstí Széchenyi s mnoha historickými budovami. Vánoční trhy v Maďarsku nabízejí mnoho dobrot, jak maďarských specialit, tak i klasických vánočních. Ubytování v hotelu *** v centru Györu. 2. den: Po snídani prohlídka města s průvodcem. Poté koupání v termálních a zážitkových lázních areálu Rába Quelle (vstup cca 3.700 HUF/osoba, nutné vzít si vlastní ručník a župan). Zdejší lázně prošly v roce 2018 modernizací, vybrat si můžete mezi léčivými a zážitkovými bazény s tobogány, proudovými kanály, gejzíry a chrliči. Termální voda ve třech léčivých bazénech je teplá okolo 37-38°C, využít můžete také služby Saunového světa (připlácí se ke vstupence). Tak proč své klouby občas trošku nerozmazlit... Přibližně v 18:00 hod. odjezd do ČR.

listopad 2019

30.11. - 01.12.19 sobota - neděle
snídaně autokarem
2 390 Kč
cena za 2 dny (1 noc)
30.11. - 01.12.19 sobota - neděle
snídaně autokarem
2 390 Kč
cena za 2 dny (1 noc)
(TourOperátor: DATOUR s.r.o.)

Cena zahrnuje

  • dopravu busem, 1x ubytování v hotelu*** v Györu se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Příplatky: jednolůžk. pokoj 700 Kč, komplexní cestovní poj. vč. storna 70 Kč