Roquetas de Mar - Aparthotel Bahia Serena ****Poloha: Aparthotel je situován v letovisku Roquetas de Mar, cca 30 km od letiště v Almérii a cca 500 m od golfového hřiště Playa Serena. Před hotelem se nachází dlouhá promenáda, v okolí hotelu jsou obchůdky, restaurace a bary. Hotel je umístěn u písčité pláže s hrubým pískem .

Pláž: Dlouhá písčitá pláž s hrubým pískem se nachází u hotelu . Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar, bar u bazénu, kavárna, bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, dětský klub, obchod se suvenýry. Hotel pořádá mezinárodní animační programy.
Zdarma: Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu, osušky (za vratnou zálohu), stolní tenis, fitness, sauna.
Za poplatek: internetový koutek, masáže.

Doporučujeme: Aparthotel se skvělou polohou v bezprostřední blízkosti pláže je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Večerní procházky po dlouhé pobřežní promenádě, nákupní a zábavní možnosti letoviska Vám zpestří dovolenou.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
Cena: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Informace pro zákazníky:

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 27. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2018.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů (formou bufetu).

Ubytování: aparthotel

Apartmány (dvě oddělené místnosti) s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem se základním vybavením a chladničkou. Maximální obsazenost čtyři dospělé osoby. Na vyžádání a za příplatek apartmány až pro šest osob.


(TourOperátor: Alexandria CK)