Marsa Alam - FLAMENCO BEACH & RESORT ****

Marsa Alam - FLAMENCO BEACH & RESORT ****

8 - denní zájezd | Egypt

Poloha: Hotelový komplex složený ze dvou částí (beach a resort) leží 6 km od městečka El Quseir a 65 km od letiště Marsa Alam.

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže s korálovým podložím. Vstup do hluboké vody přes molo. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Vybavení: Moderní komplex vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, italská restaurace á la carte, lobby bar, bar u bazénu a na pláži, maurská kavárna, konfereční sál, internetové připojení v lobby, obchody.

Sport a zábava: Tři venkovní bazény (jeden v zimním období vyhřívaný), fintess centrum, sauna, jacuzzi, masáže, vodní pólo, plážový volejbal, šipky, tenisový kurt, biliard, stolní fotbal, potápěčské centrum, animační programy.

Pro děti: Dva bazény, hřiště, miniklub.

Poznámka: Do Egypta musí mít cestovní pas platnost ještě min. 6 měsíců po návratu. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.
(TourOperátor: FANTASY TRAVEL, s.r.o.)

Ubytování: hotel ****

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, fén, TV se satelitním příjmem, minibar, sejf, balkón nebo terasu. Možnost jedné přistýlky. Rodinné pokoje za příplatek.

Stravování: all inclusive

All inclusive, které zahrnuje:
-snídaně, obědy, večeře formou bufetu-15:30-17:30 odpolední občerstvení -odpolední káva, čaj, zákusky-zmrzlina-nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných restauracích a barech hotelu dle jejich otevírací doby

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • stravování formou all inclusive
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Vízum 690 Kč při objednání zájezdu nebo 25 USD po příletu do Egypta
  • cestovní pojištění Generali od 13 Kč / den

Fotogalerie

Foto - Marsa Alam - FLAMENCO BEACH & RESORT **** Foto - Marsa Alam - FLAMENCO BEACH & RESORT **** Foto - Marsa Alam - FLAMENCO BEACH & RESORT **** Foto - Marsa Alam - FLAMENCO BEACH & RESORT **** Foto - Marsa Alam - FLAMENCO BEACH & RESORT ****