Norsko v nabitém poznávacím zájezduVydejte se s námi za poznáním překrásné severské přírody v našem osmidenním poznávacím zájezdu do Norska s návštěvou Kodaně a Goteborgu. Kromě návštěvy hlavního města Osla se podíváme do norských národních parků, ledovci Briksdalsbreen nebo k nejkrásnějšímu norskému fjordu.

Program : 1.den: Krátce po poledni odjezd z Prahy. Transfer přes Německo a Dánsko do Švédského Goteborgu. 2.den: Prohlídka Goteborgu – centrum města, rybí tržnice Feskekorka, skaliska Saltholmen, Universeum a zábavní park Liseberg. 3.den: Ranní zastávka u řeky Mjosa, procházka a přejezd do Lillehammeru. Prohlídka skanzenu Maihaugen a místních skokanských můstků. Odpoledne odjezd do blízkosti NP Rondane. 4. den: Turistický den s pěšími túry po NP Rondane a Romsdalen. Vpodvečer příjezd do městečka Stryn. 5.den: V dopoledních hodinách příjezd k jednomu z nejznámějších ledovců v Norsku Briksdalsbreenu. Odpoledne se přesuneme k jednomu z nejslavnějších norských fjordů Geirangerfjord. 6. Přejezd do hlavního města Norska Osla, prohlídka města – Frogner Park obklopený sochami Gustava Vigelanda, Radnici se zvonkohrou, Královský palác, Dóm, hrad Akerhus a osloský přístav. V podvečerních hodinách transfer směrem ke Kodani. Nocleh poblíž Goteborgu. 7.den: Ráno odjezd z Goteborgu do Kodaně. Prohlídka města, Malá mořská víla, kanál Nyhavn, projížďka lodičkami. Večer odjezd do Prahy. 8.den: Návrat do Prahy v poledních hodinách.

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup : PRAHA – 16:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ ÚSTÍ NAD LABEM – 17:30 ZASTÁVKA MHD TRMICE GLOBUS, TYRŠOVA UL. ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: Vega Tour s.r.o.)