Sv. Vlas - Hotel Paradise Beach ****

Sv. Vlas - Hotel Paradise Beach ****

8 - denní zájezd | Bulharsko

Hotel se nachází v Robinsonově zátoce, 8 km severně od Sv. Vlasu (Bulharsko), 30 km od letiště v Burgasu. Jeho poloha zaručuje klid a soukromí, stejně jako dostatečnou zábavu a noční život v blízkém Slunečném pobřeží. Nádherná písečná pláž z něj dělá perfektní místo k rekreaci a rodinné dovolené. Hotel tvoří několik čtyřpatrových budov, které mají společnou halu s recepcí, panoramati cký výtah na pláž, lobby bar s výhledem na moře, hlavní restauraci, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén pro dospělé a děti , obchody, dětský klub, dětské hřiště, autopůjčovnu a směnárnu. K dispozici hostům jsou bezplatně lehátka u bazénu, samozřejmě do vyčerpání kapacity. 2 lehátka a slunečník na pláži stojí 6 Eur/den. Bezplatné je rovněž použití plážové osušky, platí se však záloha 20 Eur/os. při přihlášení do hotelu, která bude na konci pobytu vrácena. V hotelu lze nalézt pokoje se starším vybavením i pokoje, které byly nově rekonstruované, včetně chodeb, výtahů a dalšího vybavení. Všechny námi nabízené pokoje jsou v rekonstruované části !
(TourOperátor: EMMA AGENCY spol. s r.o.)

Ubytování: hotel ****

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají balkon, sociální zařízení, fén, televizi, telefon, minibar a klimati zaci.
Studia mají navíc oddělenou dvoulůžkovou ložnici a obytný prostor s možností až 2 přistýlek. Ve studiu s výhledem na moře je možno ubytovat 4 osoby, počítají se jako 3× osoba na lůžku a 1 přistýlka. Ve studiu bez výhledu na moře je možno ubytovat až 5 osob, počítají se jako 3× osoba na lůžku a 2 přistýlky.
Dětská postýlka je zdarma, nutno objednat předem. Sejf v pokoji je za poplatek 2,50 eur/den.
Všechny námi nabízené pokoje jsou v rekonstruované části a jsou nekuřácké!
Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek, v roce 2018 však do odvolání zatím zdarma.
Za poplatek: Wi-Fi v pokoji 6 eur/den, služby lékaře, masáže, fitness, sauna, biliár, káva Lavaza, plážový bar, dovážené alkoholické nápoje.

Stravování: all inclusive

Stravování formou bufetu v hlavní restauraci snídaně 7:30–11:00, oběd 12:00–14:30, večeře 18:00–21:00. Pozdní snídaně, studený bufet 16:00–18:00, sladkosti , koláče – v baru. Bulharské alkoholické nápoje, pivo, víno, nealkoholické nápoje, teplé nápoje v hlavní restauraci 12:00–14:30, 18:00–21:00. Koktejly v baru u bazénu a lobby baru 10:00–22:30, v nočním baru 16:00–22:30. Zmrzlina v baru u bazénu 10:00–22:30.

Doprava: letecky

Doprava do Bulharska je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna a Prahy do Burgasu.

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu tam i zpět
  • ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
  • letištní taxy a palivový příplatek
  • transfery letiště/hotel/letiště
  • činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
  • Ubytování ve studiu se počítá jako 3 osoby na lůžku, 4. a 5. osoba na přistýlce
  • Trezor 2,5 Eur/den (platba na místě)
  • Slunečník a 2 lehátka na pláži 6 Eur/den (platba na místě)

Fotogalerie

Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko Hotel Paradise Beach - Sv. Vlas - Bulharsko