Calella - H TOP OLYMPIC ***Poloha: Hotel se nachází 400m centra střediska Calella.  Město se nachází ve vzdálenosti 40 km od mezinárodního letiště v Barceloně.

Pláž: Široká písečná pláž je vzdálena 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (speciální cena pro hotelové hosty)

Vybavení: Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, plážový bar, bar u bazénu, Wi-Fi internetové připojení ve společných prostorách a na pokojích za poplatek, TV místnost, zahradní terasa, obchody. Parkoviště u hotelu za poplatek. Klienti mohou využívat služby ostatních hotelů z řetězce H-TOP (mimo hotel Amaika).

Sport a zábava: Venkovní bazénový komplex, jacuzzi, stolní tenis, billiard, herna, animační programy, půjčovna kol.

Pro děti: bazén, hřiště, animační programy, dětská postýlka a židličky v restauraci na vyžádání zdarma.

Poznámka: Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Stravování: all inclusive

Polopenze, plná penze nebo All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-11:00 - 18:00 občerstvení (pizza, hot dog, hamburgery, zmrzlina pro děti)-10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby ve vybraných barech a restauracích hotelu

Ubytování: hotel ***

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, balkón. Možnost až dvou přistýlek. Rodinné pokoje za příplatek.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: FANTASY TRAVEL, s.r.o.)