Hlavní stránka Zájezdy Bulharsko Zájezd č. 494885

Bulharsko Slunečné pobřeží Cacao Beach, apartmány 2 až 4 os. autobusem

Bulharsko Slunečné pobřeží Cacao Beach, apartmány 2 až 4 os. autobusem

10,11,16 - denní zájezd | Bulharsko

Dovolená v Bulharsku na Slunečném pobřeží v Nesebaru u Cacao Beach, jedné z nejkrásnějších pláží Černého moře, ubytování apartmány Romance Marine a Rainbow Holiday resort.

Pobytový zájezd s výletem do skanzenu Gerana Village v Orizare s folklórním programem a zastávkou v Sofii.

Zájezd s dopravou bez nočních přejezdů.

Studiový nebo dvoupokojový apartmán Romance Marine nebo Rainbow pro 2 až 4 osoby.

Studiové nebo dvoupokojové apartmány Romance Marine a Rainbow jsou vybavené kuchyní, sociálním příslušenstvím, klimatizací, internetem, bazény, k dispozici jsou zde i dětské hřiště, minigolf, restaurace, obchody, lékárna, jen cca 5 min. chůze od pláže (dle jednotlivých apartmánů) Cacao Beach u Černého moře.

Koupání v krásném, křišťálově čistém moři, odpočinek i aktivní relax na rozlehlé a široké pláži Cacao Beach, s jemným zlatavým pískem, zvolna se svažující do moře.

Stálé počasí s teplotou kolem 30°C v průběhu celého léta s maximem slunečných dní a široké možnosti vyžití pro dospělé i děti, pro rodiny i jednotlivce.Můžete se zde stravovat za výhodnou cenu, bulharská gastronomie je pestrá a chutná. Ceny teplých jídel začínají na cenách od 6 Leva, tj. kolem 80 Kč.

Pokud toužíte po gastrozážitcích, uspokojí Vás místní restaurace, za ceny stejné nebo výhodnější než doma. To samé platí o nákupech - potraviny, oděvy i spotřební zboží zde nakoupíte za lepší cenu než u nás.

Přímo v Nesebaru najdete vyžití ve dvou skvělých akvaparcích, jedněch z největších v Bulharsku i Evropě, každý z obou akvaparků (Aqua Paradise i Action Aquapark) je od ubytování vzdálen jen 3,5 km a můžete se k nim jednoduše dostat vláčkem, který jezdí mezi resortem a akvaparky.

Stejně tak se můžete dostat i do historického Nesebaru, který je unikátní památkovou městskou rezervací, chráněnou celosvětovou organizací UNESCO. Přivítají Vás zde malebné uličky, historické stavby s typickým zděným přízemím a dřevěným patrem a byzantské památky z 5. a 6. století. V malebných hospůdkách nad přístavem dostanete čerstvé ryby, slávky a další plody moře. Místní obchůdky a trhy uspokojí zájemce o výhodné nákupy.

K procházkám láká promenáda podél moře nebo zde můžete zlepšovat svou kondici na in-line bruslích či joggingem, k aktivnímu vyžití slouží sportoviště (tenisové kurty, hřiště), k adrenalinové zábavě vodní atrakce u moře.

Toužíte-li po nočním životě, uspokojí vás vyhlášené plážové párty, DJ produkce, taneční diskotéky i každodenní klubová scéna. Zkrátka akce v plném proudu až do rozbřesku!

ZÁZEMÍ PRO VAŠI KLIDNOU A BEZPEČNOU DOVOLENOU

Bulharsko je členskou zemí Evropské unie se stabilní bezpečnostní situací a dobře fungující ekonomikou. Letoviska jsou zcela bezpečná ve kteroukoliv denní i noční hodinu.

Pro případ potřeby je v místě k dispozici stálý delegát CK.

Místní lidé jsou přátelští, přívětiví a i když neumíte cizí jazyky, vždy se domluvíte.
(TourOperátor: Cestovní Kancelář A21)

Ubytování: apartmán

Ubytování Romance Marine a Rainbow Holiday resort v Nesebaru na Slunečném pobřeží, v perfektní lokalitě jen cca 5 min. pěšky (dle jednotlivých apartmánů) od nejkrásnější pláže Černého moře Cacao Beach.

DVOUPOKOJOVÉ apartmány cca 40 - 50 m2, koupelna s toaletou a balkonem až pro 4 osoby, studiové apartmány s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou až pro dvě dospělé osoby nebo jedno až dvě děti (dle jednotlivých apartmánů) nebo dvoupokojové apartmány s dvoulůžkem v ložnici a rozkládací pohovkou v pokoji až pro dvě dospělé osoby nebo jedno až dvě děti (dle jednotlivých apartmánů).
Apartmány jsou vybaveny kuchyní, vlastním sociálním příslušenstvím, klimatizací a wifi připojením k internetu.

Bezprostředně u ubytování jsou zdarma k dispozici bazény a dětská brouzdaliště či vířivka, vybavení pro relax u bazénu, restaurace, dětské hřiště a minigolf. K dispozici je i fitness, sauna, masáže, půjčovna kol, obchod s potravinami a spotřebním zbožím, suvenýry a lékárna.

Toužíte-li po nočním životě, budete uspokojeni vyhlášenými plážovými párty, DJ produkcemi, tanečními diskotékami i klubovou scénou.

Stravování: vlastní

V rámci ubytování je možnost vlastního stravování, či stravování v restauracích za výhodné místní ceny nebo možnost dokoupení polopenze přímo v resortu.

Doprava: autokarem

Do místa pobytu v Nesebaru na Slunečném pobřeží budete cestovat našim autobusem bez nočních přejezdů! Při cestě tam i zpět je zajištěn nocleh v hotelu se snídaní u Bělehradu.

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Odjezd také z Prahy svozem do Brna. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě (podle počtu osob).

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • pronájem celého apartmánu až pro 4 osoby na 7/8/13 nocí - dle termínu
 • doprava autobusem BEZ NOČNÍCH PŘEJEZDŮ
 • 2x nocleh v hotelu se snídaní u Bělehradu (při cestě tam i zpět)
 • spotřeby médií - teplá a studená voda, elektřina
 • klimatizace ve všech termínech
 • rychlý internet
 • bazény, dětská brouzdaliště v resortech
 • příslušenství pro relax u bazénů
 • dětské hřiště
 • výlet do Skanzenu Gerana Village (doprava)

Cena nezahrnuje

 • pobytový poplatek 50 Kč/os./noc od 18 let (nebo min. 2 os.), 12 až 17 let 30 Kč
 • závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky 190 Kč/os. jednorázově za celý pobyt
 • u resortu kategorie Romance Marine může být účtován operační příplatek 5-10% z ceny pobytu v resortu dle termínu
 • vstupné do Skanzenu Gerana Village

Slevy

 • first moment - last moment dle termínů

Výlety

 • široké možnosti vyžití
 • pěší výlet do historického Nesebaru - památka UNESCO 3,5 km od ubytování
 • bulharský večer s folklórem, večeří a zábavou
 • akvaparky
 • možnost zapůjčení kol
 • safari
 • výlety autokarem

Program zájezdu

1. den: ráno odjezd z ČR, večer nocleh u Bělehradu v hotelu se snídaní
2. den: po snídani odjezd na Slunečné pobřeží, příjezd v pozdějších odpoledních hodinách, ubytování, slunce moře, pláž, zábava, večerní program
3. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program
4. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program
5. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program
6. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program
7. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program
8. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program
9. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program, u termínů 10/9 odjezd ze Slunečného pobřeží, zastávka v Sofii a ubytování po cestě do ČR
10. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program, u termínů 10/9 příjezd domů v podvečerních a večerních hodinách (dle výstupních míst), u termínů 11/10 odjezd ze Slunečného pobřeží, zastávka v Sofii a ubytování po cestě do ČR
11. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program, u termínů 11/10 příjezd domů v podvečerních a večerních hodinách (dle výstupních míst)
12. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program u termínů 16/15
13. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program u termínů 16/15
14. den: pobytový den, slunce, moře, pláž, zábava, večerní program u termínů 16/15
15. den: odjezd ze Slunečného pobřeží, zastávka v Sofii a ubytování po cestě do ČR u termínů 16/15
16. den: příjezd domů v podvečerních a večerních hodinách (dle výstupních míst) u termínů 16/15

Fotogalerie

Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby Bulharsko autobusem 2-4 osoby