Rakousko - K alpským termálům na kolech• Hvězdicově po lehkých trasách alpskými údolími
• Solná komora a Taury
• Regenerace po cyklistice
• Komplexní dovolená
Zájezd po vybraných trasách objevujících nejvyhlášenější rakouské alpské lázně. Po alpské předehře u jezer Solné komory nás čeká rovinatá trasa v Národním parku Vysoké Taury, dále Tauernská cyklostezka s prohlídkou Salcburku a na závěr návštěva lázní Therme Amadé na Enžské cyklostezce. Etapy jsou zakončené návštěvami alpských termálů známých našim cyklistům i lyžařům.

Povrch a profil: rovinatý, asfaltovaná cyklostezka (místy šotolinová).

Poznámka: Tento zájezd je pořádán ve spolupráci s CK Trip.

Stravování: polopenze

3x polopenze v penzionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně - výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné), začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 450 Kč/os.). Nápoje za Kč.
TIP: možnost objednání svačin na etapu (40 Kč/1 svačina, objednávka i platba na místě).

Ubytování: pension

3x ve studiích a apartmánech (www.apartmany-heidi.cz) pro 2-4 osoby s 2-4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, TV v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5-8 osob. Sleva 900 Kč/os./pobyt na přistýlce. 1lůžkový pokoj za příplatek 1 500 Kč/os./pobyt. WiFi zdarma. V jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, šipky, stolní fotbal, nově i badmintonový kurt.

Program zájezdu

1. den: ranní přesun busem z ČR do Rakouska. Na kole od WOLFGANGSKÉHO JEZERA přes lázeňský park BAD ISCHL k průzračnému HALLSTATTSKÉMU JEZERU (30 km).
2. den: po cyklostezce GASTEINSKÝM ÚDOLÍM s návštěvou slavných lázní BAD HOFGASTEIN (40 km).
3. den: ze Salzburgu po TAUERNSKÉ CYKLOSTEZCE přes keltské město Hallein k lázním Aqua Salza v Gollingu (42 km).
4. den: z penzionu na kolech do ALTENMARKTU, návštěva Therme Amadé nebo přídavek podél horního toku řeky Enns přes Flachau do romantického údolí MARBACHTAL (20-46 km). Návrat do ČR.

(TourOperátor: CK Poznání s.r.o.)