Rabac - Hotel Sanfior ****

Rabac - Hotel Sanfior ****

10 - denní zájezd | Chorvatsko

Hotel SanFior je jeden z nejlepších hotelů v Rabacu. Je situovaný v krásné zeleni poloostrova pouhých 50 metrů od moře, centrum města Rabac je necelý kilometr. V okolí hotelu jsou krásné oblázkové pláže s průzračnou vodou a borovicovými lesíky, které zajišťují chládek a stín. Vynikající služby Vás čekají na každém kroku, ať už se rozhodnete využít wellness centrum, fitness nebo koupání ve vnitřním i venkovním bazénu. Hotel disponuje restaurací, kde můžete ochutnat typické středozemní speciality. Dále zde naleznete coffe bar, bazénový bar a fitness bar. Pokud jste milovníky vodních sportů, můžete využít z nabídky vodního lyžování, jízdu na banánu nebo plachtění. V hotelu i na pokojích je přístup k Wi-Fi. Hotel je vhodný pro náročnější zákazníky.
(TourOperátor: EMMA AGENCY spol. s r.o.)

Ubytování: hotel ****

V základní ceně jsou dvoulůžkové pokoje bez přistýlky. Za příplatek je možno zajistit pokoje superior pro dvě osoby s možností jedné přistýlky a balkónem směrem k moři. Všechny pokoje mají vlastní klimatizaci, TV, minibar, vysoušeč vlasů a trezor.

Stravování: polopenze

V ceně je zahrnuta polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů. Nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně.

Doprava: autokarem

Doprava do Chorvatska je klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek večer z Brna a návrat je v neděli ráno do Brna. Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech: Tišnov (0), Kuřim (0), Mikulov (0), Ostrava (300), Frýdek Místek (300), Příbor (300), Nový Jičín (300), Hranice (300), Přerov (300), Olomouc (200), Prostějov (200), Vyškov (200), Ústí nad Orlicí (300), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (200), Blansko (200), Hradec Králové (300), Pardubice (300), Chrudim (300), Žďár nad Sázavou (200), Velké Meziříčí (200), Praha (300), Jihlava (200), Třebíč (200), Zlín (300), Uherské Hradiště (300), Hodonín (200), Břeclav (200).

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • ubytování s vyznačenou stravou
  • činnost stálého delegáta
  • pobytovu taxu v Chorvatsku (pokud není v ceníku uvedeno jinak)

Cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
  • Pokoje superior
  • Domácí mazlíček: 20 EUR/noc (platba na místě)
  • Dětská postýlka 5 EUR/noc (platba na místě)
  • Přistýlka je možná pouze v pokoji s balkonem, mořská strana

Fotogalerie

Hotel Sanfior Hotel Sanfior - bazén Hotel Sanfior - interiér Hotel Sanfior - pohled Hotel Sanfior - pohoštění Hotel Sanfior - spa Hotel Sanfior - vnitřní bazén Rabac