Hlavní stránka Zájezdy Rakousko Zájezd č. 460423

Lyžování Rakousko Saalbach-Hinterglemm 2018 VŠE V CENĚ, penzion, polopenze, skipas, doprava, delegát

Lyžování Rakousko Saalbach-Hinterglemm 2018 VŠE V CENĚ, penzion, polopenze, skipas, doprava, delegát

5 - denní zájezd | Rakousko

AKČNÍ CENY sezóna 2017 - 2018!.

Dárkové poukazy - darujte zimní dovolenou.
Připravili jsme pro Vás jedinečné dárkové poukazy - jednoduše Vám dárkový poukaz zašleme formou e-poukazu v PDF do kterého si vypíšete věnování i termín a můžete si jej vytisknout sami do obálky formátu A5 nebo Vám na vyžádání zašleme vytištěný dárkový poukaz v obálce s individuálním věnováním a termínem dle Vašeho přání.

VŠE V CENĚ. UBYTOVÁNÍ v penzionu - pokoje s lastním příslušenstvím s rakouskou POLOPENZÍ,
3 DENNÍ SKIPAS na 270 km tratí všech úrovní včetně rozsáhlé freeride arény a několika snowparků v areálu Skicirkus - Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn, DELEGÁT, DOPRAVA autobusem

MOŽNOST VLASTNÍ DOPRAVY - SLEVA 300 Kč/os..

VELKÉ SLEVY NA DĚTI !!!

Skiaréna Skicirkus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn s 270 km sjezdovek s lyžováním a snowboardingem z výšek až 2.096 m.n.m. s převýšením až 1.100 metrů, nabízí zimní vyžití na té nejvyšší možné úrovni, včetně 40-ti stanic s Wi-Fi internetovým připojením zdarma.

PRÉMIOVÉ LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH ZA DOSTUPNOU CENU pro celou rodinu, skupiny přátel i jednotlivce!!

Špičkové rakouské lyžařské středisko v regionu Salcburska na pomezí s Tyrolskem a jedno z nejmodernějších a největších středisek celých Alp, s téměř nekonečnými sjezdovkami, rozsáhlými, sněhem pokrytými svahy a fascinujícími okolními panoramaty až do výše 3.666 m.n.m., s vyspělým technickým vybavením a zkušeným odborným personálem v počtu přes 600 osob.

Prodloužené víkendy, odjezdy ve čtvrtek, bez nočního přejezdu, ubytování od čtvrtku do neděle, lyžování od pátku do neděle.

Vše v ceně: ubytování 3 noci v penzionu s polopenzí, 3 denní skipas pro celou oblast Skicirkus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn JE JIŽ V CENĚ (v hodnotě 148€ / cca 4.000 Kč za dospělou osobu, popř. v hodnotě dle dalších věkových kategorií), autobusová doprava nebo vlastní doprava se slevou, služby delegáta.

Začátečníci, rodiny s dětmi i ti nejpokročilejší a nejnáročnější lyžaři si mohou užívat 270 kilometrů sjezdovek, od mírných svahů přes široké carvingové tratě až po černé sjezdovky, včetně tratě pro Světový pohár, 31 moderních kabinových lanovek, 22 sedačkových lanovek a dalších 20 vleků, 60 horských chat s restauracemi, občerstvením a relaxačními zónami u sjezdovek, řadu Snowparků a Freeride parků, osvětlených sjezdovek, SkiMovie měřenou trať s videozáznamem Vašeho sjezdu, měřené a závodní tratě, Funcross a Snow Trails tratě, rozsáhlé udržované běžkařské tratě a mnohem víc.

O celkem 140 km modrých, 112 km červených a 18 km černých sjezdových tratí s pečlivě upraveným povrchem i hlubokým prašanem pro freeride a přes 150 km tratí pro běžkaře, pečuje speciální tým 120 zaměstnanců s flotilou 71 sněžných rolb a 1.000 sněžných děl.

Lyžování Rakousko Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, to je lyžování bez front, bez čekání, luxusní lyžování, jedno z nejlepších, které Alpy mohou vůbec nabídnout!

MOŽNOST LUXUSNÍHO RELAXU V NEJMODERNĚJŠÍCH ALPSKÝCH TERMÁLECH TAUERN SPA, jen za cenu kolem 22€ dospělí (skupinová cena, děti se slevou).
(TourOperátor: Cestovní Kancelář A21)

Ubytování: pension

Typický rakouský gasthof, ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, výborná kuchyně – bufetové snídaně a teplé večeře o třech chodech, možnost individuálního přizpůsobení diety.
Vybavení: finská sauna, wi-fi zdarma, restaurace, bar, společenská místnost, herna (šipky, fotbálek).

Stravování: polopenze

Snídaně a večeře. Snídaně jsou poskytovány formou bufetu včetně nápojů, teplé večeře jsou podávány ve třech chodech, nápoje jsou za příplatek.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov nebo Znojmo. Odjezd z Prahy svozem a rozvozem do Brna a zpět za příplatek 390 Kč obousměrně. Jiná nástupní místa (po trase a dle počtu osob) jsou možná po dohodě s CK.

Doprava: do místa pobytu a zpět je realizována zájezdovými autobusy (klima, toaleta) s dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel a lyžařského vybavení. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách) i po dobu pobytu.
V místě pobytu odjíždí autobus od ubytování každý den po snídani do lyžařského střediska (cca 25 min. k lanovkám v Saalbachu) a zpět na ubytování po lyžování kolem 16.hod. dle pokynů delegáta. Ve středisku je možnost občerstvení u autobusu přes poledne (nealko nápoje, „svařák“, popř. párky – po domluvě).

Termíny a ceny

15.03.18 čt 5 dní 6 990 Kč objednej

Cena zahrnuje

 • 3 noci ubytování v penzionu
 • 3 dny polopenze (snídaně, večeře)
 • 3 denní skipas, celá oblast Skicirkus 270 km sjezdovek
 • autobusová doprava bez nočního přejezdu před lyžováním
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje

 • Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 49Kč
 • svoz z Prahy 390 Kč obousměrně
 • osoba v 1-lůžkovém pokoji +900Kč

Slevy

 • vlastní doprava sleva 300 Kč/os.
 • slevy dle věkových kategorií - viz ceny

Výlety

 • možnost relaxace v termálech TAUERN SPA, 22€ a děti slevy

Program zájezdu

1. den: čtvrtek: odjezd, nástupy po trase přes den podle nástupních míst, přejezd do Rakouska, ubytování a večeře.
2. den: pátek: snídaně, lyžování, večeře, relax, zábava
3. den: sobota: snídaně, lyžování, večeře, relax, zábava
4. den: neděle: snídaně, ukončení pobytu, lyžování, po lyžování odjezd domů
5. den: příjezdy domů v noci z neděle na pondělí, Brno cca 23.30-24 hod., Olomouc cca 01 hod., Ostrava cca 02-02.30 hod.

Fotogalerie

Saalbach Hinterglemm lyžování Rakousko A21 01 lyžování v Rakousku Saalbach 01 lyžování v Rakousku Saalbach 02 lyžování v Rakousku Saalbach 03 lyžování v Rakousku Saalbach 04 lyžování v Rakousku Saalbach 05 lyžování v Rakousku Saalbach 06 lyžování v Rakousku Saalbach 08 lyžování v Rakousku Saalbach 09 lyžování v Rakousku Saalbach 10 lyžování v Rakousku Saalbach Lyžování Saalbach A21 Lyžování Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm A21 Saalbach Hinterglemm lyžování Rakousko A21 Saalbach Hinterglemm lyžování Rakousko A21 Saalbach Hinterglemm lyžování Rakousko A21 Saalbach Hinterglemm lyžování Rakousko A21 Saalbach Hinterglemm lyžování Rakousko A21 Saalbach Hinterglemm lyžování Rakousko A21 Tauern Spa A21 Tauern Spa A21