Hlavní stránka Zájezdy Bulharsko Zájezd č. 458516

Sv. Vlas - Hotel Iris ***

Sv. Vlas - Hotel Iris ***

12 - denní zájezd | Bulharsko

Hotel Iris je moderní komplex dvou budov. Byl postaven v roce 2006 přímo na pěkné pláži v menším letovisku Svatý Vlas (Bulharsko). Oblast Svatého Vlasu je stále více vyhledávána, a to nejen pro svou polohu na okraji krásného zálivu Slunečného pobřeží, blízkost městské památkové rezervace Nesebr a příjemnou atmosféru, ale i pro léčebné účinky vznikající spojením mořského a horského vzduchu, které jsou jí připisovány. Hotel leží přímo na pláži, 800 m od centra Sv. Vlasu, 3 km od centra Slunečného pobřeží a 8 km od starého Nesebru, kam je pravidelné autobusové a lodní spojení. V hotelu najdeme bazén s malou dětskou částí , lehátka jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, restauraci, bar, TV místnost, stolní tenis, kulečník (za poplatek), Wi-Fi zdarma ve společných prostorách hotelu.
(TourOperátor: EMMA AGENCY spol. s r.o.)

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělého a až dvou přistýlek pr děti mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, satelitní televizi, ledničku a balkon. V základní ceně jsou pokoje s bočním výhledem na moře, za příplatek je možné vyžádat pokoje s čelním výhledem na moře. Sejf je na recepci, za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování: polopenze

Polopenze:
Snídaně a večeře formou bufetu, nápoje u večeří jsou za poplatek.

Doprava: letecky

Doprava do Bulharska je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna do Burgasu.

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu tam i zpět
  • ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
  • letištní taxy a palivový příplatek
  • transfery letiště/hotel/letiště
  • činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
  • Výhled na moře: 60 Kč/os./noc

Fotogalerie

Bulharsko, Sv. Vlas - hotel Iris Bulharsko, Sv. Vlas - hotel Iris Bulharsko, Sv. Vlas - hotel Iris, pláž Bulharsko, Sv. Vlas - hotel Iris, pokoj Bulharsko, Svatý Vlas - hotel Iris