Zalakaros - FREYA ***

Zalakaros - FREYA ***

5,6,8 - denní zájezd | Maďarsko

Poloha: Hunguest Hotel Freya*** se nachází v centru lázeňského města Zalakaros, v krásném parku v sousedství lázní. Město Zalakaros leží v jihozápadní části Maďarska (200 km od Budapešti) poblíž Balatonu, první termální lázně zde byly otevřeny před 50 lety. Od té doby se sem hosté přijíždějí regenerovat, a to po stránce duševní i fyzické.

Vybavení: Hotelový komplex vhodný pro všechny věkové kategorie. K dispozici je vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, obchod, WiFi připojení, konferenční místnost.

Sport a zábava: Termální a zážitkové bazény (vnitřní i venkovní), plavecký bazén, jacuzzi, sauna, koupele - vše ve vedlejším akvaparku (propojený koridorem), do něhož mají hoteloví hosté přednostní vstup. Dále posilovna či možnost půjčení jízdních kol.

Pro děti: Dětské bazény, tobogány a další vodní atrakce, miniclub.

Poznámka: V lázních se používá léčivá a termální voda o různých teplotách. Zásobování pochází z více pramenů. Termální voda o teplotě 96oC se používá k léčebným účelům, zatímco termální vodou 53 oC teplou se plní plážové bazény. Léčí se zde zejména nemoci pohybového ústrojí (opotřebení kloubů, záněty), léčení ženské potíže a kožní choroby včetně rehabilitační péče (poškození úrazové, ortopedické, neurochirurgické a na pohybovém ústrojí). Lázeňští hosté se mohou podrobit nejrůznějším léčebným procedurám.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.
(TourOperátor: FANTASY TRAVEL, s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Vlastní sociální zařízení, balkón, telefon, TV, minibar, sejf, v části pokojů klimatizace (za poplatek 110Kč/den), župan.

Stravování: polopenze

Polopenze formou bufetu.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Ubytování
  • stravování formou polopenze
  • vstup do termálních lázní. Termální a zábavní bazény
  • welness
  • sauna za příplatek 200 Kč / den; zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Pobytovou taxu 1
  • 7 EUR / dospělá osoba / noc (platí se na místě)

Fotogalerie

Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA *** Foto - Zalakaros - FREYA ***