Hlavní stránka Zájezdy Egypt Zájezd č. 394132

Marsa Alam - Hotel Hilton Nubian Resort *****

Marsa Alam - Hotel Hilton Nubian Resort *****

8 - denní zájezd | Egypt

Poloha: Tento rozlehlý hotelový resort se nachází cca 34 km severně od letoviska Marsa Alam a cca 30 km jižně od letiště. Soukromá písčitá pláž s jemným pískem se nachází cca 400 m od hotelu . Doprava na pláž zajištěna hotelovým vláčkem.

Pláž: Jedna z nejvyhledávanějších pláží oblasti, písčitá pláž Abu Dabab s jemným bílým pískem vzdálená cca 400 m od hotelu . Pozvolný vstup do moře cca 50 m od hotelové pláže. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA . Doprava na pláž je zajišťována pravidelným hotelovým shuttle vláčkem. Potapěčské centrum za poplatek.

Vybavení: Hotel má pro své hosty k dispozici prostornou vstupní halu s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, orientální kavárnu, čtyři bary, snack bar na pláži, čtyři bazény pro děti a dospělé (dva vyhřívané), animační programy, dětský klub, hlídání dětí, nákupní pasáž, čistírnu, lékárnu.
Zdarma: slunečníky, lehátka a osušky u bazénu (osušky - vratná kauce), trezor v recepci, Wi-fi v lobby, u bazénu a na pláži, hotelový vláček zajišťující dopravu na pláž.
Za poplatek: masáže a SPA centrum, plážový volejbal, fitness, stolní tenis.

Doporučujeme: Jeden z nejluxusnějších hotelů v oblasti pyšnící se přístupem na vyhlášenou pláž Abu Dabab. Areál je výbornou volbou pro ty, kteří si chtějí užívat vysoký standard služeb a výtečné podmínky pro potápění i šnorchlování.

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 31. 8. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 31. 8. 2017.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel *****

Moderně a stylově zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), internetovou přípojkou (za poplatek), minibarem (za poplatek, denně láhev vody zdarma), vybavením na přípravu čaje a kávy. Možnost jedné přistýlky, maximální obsazenost tři dospělí. Pokoje s výhledem na bazén či na moře a rodinné pokoje na vyžádání a za příplatek.

Stravování: all inclusive

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), odpolední občerstvení, odpolední zmrzlinu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v době od 10:00 do 24:00 h. Uvedené časy jsou orientační. Jednou za pobyt možnost povečeřet zdarma v a la carte restauraci (rezervace nutná, dané menu).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Marsa Alam - Hotel Hilton Nubian Resort ***** Foto - Marsa Alam - Hotel Hilton Nubian Resort ***** Foto - Marsa Alam - Hotel Hilton Nubian Resort ***** Foto - Marsa Alam - Hotel Hilton Nubian Resort ***** Foto - Marsa Alam - Hotel Hilton Nubian Resort ***** Foto - Marsa Alam - Hotel Hilton Nubian Resort ***** Foto - Marsa Alam - Hotel Hilton Nubian Resort *****