Hlavní stránka Zájezdy Turecko Zájezd č. 391826

Okurcalar - Hotel Justiniano Park Conti *****

Okurcalar - Hotel Justiniano Park Conti *****

8 - denní zájezd | Turecko

Poloha: hotel se nachází přímo na pláži v romantické zátoce 35 km západně od centra Alanye, je obklopen překrásnými zahradami. Hotel nabízí spoustu sportovního a kulturního vyžití a krásné moře.

Pláž: písečně-oblázková pláž přímo u areálu hotelu, plážový servis a plážový bar (zdarma).

Vybavení: recepce a klimatizované lobby, restaurace, 3 á la carte restaurace (rybí, italská a turecká), 2 venkovní bazény, bar u bazénu, dětský bazén, skluzavky, krytý bazén, turecké lázně, sauna, dětské hřiště, WiFi v lobby a u bazénu (zdarma), telefon, fax (za poplatek), společenská místnost se SAT TV, bary, diskotéka, konferenční místnosti, půjčovna aut, obchůdky, kadeřník.

Sport a zábava: animační programy po celý den (aerobic, strečink, aqua aerobic atd.), fitness, stolní tenis, šipky, turecké lázně a sauna (masáže za poplatek), tenis, beach volejbal, fotbalové hřiště, večerní představení, plážové párty, minizoo, minifotbal, miniclub, dětské hřiště. Vodní sporty na pláži a billiárd (vše za poplatek).

Náš názor: luxusní hotelový areál se širokou nabídkou služeb, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Doporučujeme pro rodiny s dětmi a zákazníky, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou.

Poznámka : Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +8 990 Kč/týden. Pokoje na zpětné potvrzení. Do Turecka je možno vycestovat výhradně na platný cestovní pas (cestovní pas musí být v den příletu do Turecka platný minimálně následujících 150 dní; platí pro občany ČR i SR). Cestování na občanský průkaz není možné.

Akce :
*AKCE až 12.000 Kč IHNED
Platí pro zájezdy v termínech označených příslušnou akcí. Bližší podmínky akce naleznete na www.kovotour.cz . Objednejte zájezd pomocí odkazu "Objednat".
(TourOperátor: KOVOTOUR PLUS s.r.o.)

Ubytování: hotel *****

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou, vlastní sociální zařízení, klimatizace, SAT TV, fén, telefon, trezor (zdarma, depozit 10 €), minibar (voda zdarma).

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE (10:00-24:00) - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, pozdní snídaně, odpolední snack, káva a zákusek, půlnoční snack. Alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby v barech (10:00-24:00).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • 7x ubytování, 7x all inclusive, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb

Fotogalerie

justiparkconti16 0justiparkconti29 justiparkconti1 justiparkconti10 justiparkconti11 justiparkconti13 justiparkconti14 justiparkconti15 justiparkconti2 justiparkconti21 justiparkconti24 justiparkconti27 justiparkconti28 justiparkconti30 justiparkconti34 justiparkconti35 justiparkconti37 justiparkconti43 justiparkconti44 justiparkconti47 justiparkconti7 justiparkconti8