Srdce Dolomit II - Rosengarten, Latemar, Sella

Srdce Dolomit II - Rosengarten, Latemar, Sella

8 - denní zájezd | Itálie

Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem.
(TourOperátor: Mayer & Crocus s.r.o.)

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

17.08.19 so 8 dní 10 990 Kč objednej

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 5x ubytování v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 280 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1500 Kč)

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Příjezd na sedlo PASSO DI COSTALUNGA (1 745 m). Odtud pěší výlet pod severní stěnu skupiny LATEMAR k Mitterlerger (pro zájemce cestou Labyrinthsteig) a pokračování okruhem k jezeru LAGO DI CAREZZA. V zelených vodách tohoto jezera se nádherně odráží skalní stěny skupin LATEMAR i ROSENGARTEN.
3. den: Atraktivní okružní cesta s řadou výhledů kolem výrazného masivu hory PALA DI SANTA (2488 m, německy Zanggenberg) přes průsmyky PAMPEAGO (1990 m) a LAVAZE (1800 m). Pro zdatnější možnost výstupu na vrchol hory.
4. den: Výjezd autobusem na PASSO ROLLE do výšky 1 980 m pod vysokou stěnu masivu PALA. Odtud pěší výlet k jezeru LAGO DEL COLBRICON a k chatě Rif. P. ta Ces s výhledem na SAN MARTINO DI CASTROZZA a monumentální skupinu PALE DI SAN MARTINO.
5. den: Výlet do srdce masivu ROSENGARTEN (Růžová zahrada). Z VIGO DI FASSA a Ciampedié (možnost výjezdu lanovkou) cesta pod nádhernou barevnou kulisou rozeklaných štítů na chatu. RIF. CATINACCIO a RIF. VAIOLET, kde si připadáte jak v přírodním amfiteátru.
6. den: Pěší túra v oblasti jižní části skupiny LATEMAR s výhledem na VAL DI FIEMME a skupinu LAGORAI . Trasa vede z PASSO FEUDO (2121 m) k chatě RIF.TORRE DO PISA (2671 m) nebo pod vrchol MT.AGNELLO (2.358 m).
7. den: Odjezd do oblasti SELLA GRUPPE, kde se nachází známá lyžařská oblast SELLA RONDA , na PASSO GARDENA (2 137 m). Výlet pod masivem GRUPPO DI PUEZ na chatu Rif. Forcelles s výhledy na okolní masivní velikány skupin SELLA a BRAIES. Odjezd do Čech.
8. den: Příjezd v ranních hodinách.

Fotogalerie

Dolomiti_Rosengarten Dolomiti_jezero Dolomiti_Rosengarten II Dolomiti_Rosengarten III